Regulamin pobytu

 

 

Serdecznie witamy w Ośrodku Wypoczynkowym WEZAJ – wyjątkowym miejscu w malowniczej Puszczy Noteckiej. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z treścią niniejszego regulaminu
i przestrzeganie zasad pobytu w nim zawartych.

 

1. Doba hotelowa trwa od godziny 14:00 w dniu przyjazdu do godziny 11:00 w dniu wyjazdu.

 

2. Goście przybywający do Ośrodka meldowani są w dniu przyjazdu na podstawie ważnego dokumentu tożsamości oraz karty rezerwacji. Dokonując rezerwacji Gość zobowiązany jest uiścić zadatek wskazany w karcie rezerwacji. Podczas meldowania Gość zobowiązany jest do uregulowania dopłaty do pełnej ceny za cały pobyt. W przypadku odwołania rezerwacji zadatek nie podlega zwrotowi, jednakże jeżeli Gość w okresie jednego roku (365 dni) od wpłaty zadatku dokona ponownej rezerwacji i wykorzysta pobyt w Ośrodku, końcowa cena tego pobytu zostanie obniżona o wartość uiszczonego pierwotnie zadatku. Powyższe uprawnienie nie zwalnia Gościa z obowiązku ponownego uiszczenia zadatku określonego w karcie rezerwacji drugiego pobytu.

 

3. Uiszczenie opłaty za pobyt jest równoznaczne z akceptacją regulaminu pobytu.

 

4. Przy zameldowaniu pobierana jest kaucja w wysokości 50,- PLN za każdy dzień pobytu, nie mniejsza jednak niż 200,- PLN. Kaucja pobierana jest w gotowce w recepcji ośrodka i zwracana w ostatnim dniu pobytu, jeśli nie stwierdzono żadnych poważnych uszkodzeń i/lub braków w wyposażeniu wynajmowanego domku.

 

5. Przy zameldowaniu Gość otrzymuje klucze do wynajmowanego domku, które należy zwrócić w dniu wyjazdu w recepcji lub osobie do tego upoważnionej. W przypadku zniszczenia lub zgubienia kluczy pobierana będzie opłata w wysokości 50,- PLN (koszt wymiany zamka).

 

6. W przypadku skrócenia pobytu przez Gości opłata za niewykorzystane noclegi nie podlega zwrotowi.

 

7. Od godziny 22:00 do godziny 6:00 dnia następnego na terenie ośrodka obowiązuje cisza nocna, której należy przestrzegać.

 

8. Zabrania się bez uprzedniej zgody właścicieli ośrodka przyjmować w domku na nocleg lub pobyt dzienny dodatkowych osób traktując ich jako swoich Gości.

 

9. W każdym domku istnieje możliwość dokwaterowania dodatkowych 2 osób. Cena dostawki wynosi 40,- PLN za 1 dobę.

 

10. Pobyt dzieci i młodzieży do lat 18 w ośrodku dozwolony jest wyłącznie pod opieką osób dorosłych. Dzieci bawiące się na terenie ośrodka powinny pozostawać cały czas pod opieką osób dorosłych. W razie jakiegokolwiek nieszczęśliwego zdarzenia z udziałem dziecka pozostawionego bez opieki, odpowiedzialność ponoszą wyłącznie rodzice i opiekunowie.

 

11. W ośrodku akceptowane są zwierzęta domowe. Za pobyt zwierząt pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 10,- PLN za 1 dobę. Dopuszcza się pobyty maksymalnie 2 zwierzaków. Właściciel zobowiązany jest do sprzątania nieczystości po swoim pupilu oraz posiadania aktualnej książeczki szczepień.

 

12. Gość zobowiązuje się do używania pomieszczeń i wyposażenia na terenie całego ośrodka zgodnie z ich przeznaczeniem oraz zachowania bezpieczeństwa w rozumieniu przepisów BHP i P-POŻ.

 

13. We wszystkich pomieszczeniach na terenie ośrodka obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.

 

14. Rozpalanie ognisk dozwolone tylko w miejscach do tego wyznaczonych po uprzedniej zgodzie pracowników ośrodka.

 

15. W sezonie jesiennym możliwe jest wypożyczenie suszarki do grzybów, którą należy używać wyłącznie na tarasie. Korzystanie z suszarki
w domkach jest zabronione. Korzystanie z suszarki jest odpłatne, cena uzależniona jest od stanu licznika prądowego.

 

16. Na terenie ośrodka zabrania się organizowania hucznych przyjęć bez uprzedniej zgody i wiedzy właścicieli, a także zaśmiecania i zakłócania porządku.

 

17. Właściciele zastrzegają sobie prawo do natychmiastowego wymeldowania osób nadużywających alkoholu, zachowujących się agresywnie bądź będących pod wpływem środków odurzających.

 

18. W trakcie pobytu Goście samodzielnie dbają o porządek, w związku z tym uprasza się o zachowanie czystości w zajmowanych domkach
i na terenie całego ośrodka.

 

19. Gość ma obowiązek poinformować personel lub właścicieli ośrodka o powstaniu ewentualnej szkody bądź zniszczeń. Za uszkodzenia mienia wyrządzone przez Gościa właściciele mają prawo do pobrania opłaty stosownej do wartości poniesionej szkody.

 

20. Za prywatne rzeczy i mienie gości właściciele ośrodka nie ponoszą żadnej odpowiedzialności.

 

21. Parkowanie i postój samochodów jest możliwe wyłącznie na miejscach parkingowych wyznaczonych do tego celu. Parking na terenie ośrodka jest bezpłatny i niestrzeżony.

 

22. Internet WI-FI jest dostępny na terenie ośrodka i jest bezpłatny.

 

23. Za pobyt Gości poza Ośrodkiem Wypoczynkowym "WEZAJ" właściciele nie ponoszą żadnej odpowiedzialności.

 

24. Na terenie ośrodka zabrania się rozbijania namiotów.

 

 

25. Osoby naruszające zasady powyższego regulaminu mogą być zobowiązane do natychmiastowego opuszczenia ośrodka bez zwrotu żadnych kosztów.

 

26. Regulamin wchodzi w życie z dniem 31.08.2012 r.
 

 

Życzymy udanego wypoczynku!
 

 


 
Ze względu na różne godziny pracy promu pływającego pomiędzy Zatomiem Starym a Zatomiem Nowym, sugerujemy Gościom dojazd do naszego ośrodka drogą numer 198 od strony Sierakowa lub Międzychodu.

MAGICZNE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

 
Zapraszamy na rodzinne Święta przy kominku w magicznej scenerii Puszczy Noteckiej!
Cennik w sezonie
24 grudnia - 31 grudnia 2019200 PLN*
* cena za domek dla 5 osób za 1 dobę
Formularz rezerwacji
Wybierz sezon:
Domek dla 5 osób
już od 200,- PLN

MAGICZNE ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA

 
Zapraszamy na rodzinne Święta przy kominku w magicznej scenerii Puszczy Noteckiej!
Poznaj oferty specjalne

Kalendarz ofert sezonowych

Planujesz wyjazd?
Sprawdź najlepsze
okazje w roku!
Rezerwuj

Rezerwacja

Nie czekaj,
rezerwuj już dziś!
Zapraszamy
przez cały rok!